Darba laiks P.-P. 10:00-16:00
 

Autiņbiksīšu torte zēniem

  • 47,00€

Autiņbiksīšu torte zēniem

Pievienot vēlmju sarakstam

Pievienot salīdzināšanai

Uzdot jautājumu

Bez nodokļa: 47,00€

Pieejamība: Pieejams

Modelis: Bērniem

Autiņbiksīšu kūka zēniem ir labākā dāvana mazulim


Cik bieži jūs dodaties uz dzimšanas dienas ballīti un nezināt, ko izvēlēties kā dāvanu? Nav svarīgi, vai dodaties apciemot ģimeni, draugus, kaimiņus vai draugu no darba. Tā vienmēr ir viena un tā pati dilemma. Jūs meklējat kaut ko skaistu, pievilcīgu, oriģinālu un tajā pašā laikā praktisku. Lielisks risinājums būtu mūsu autiņbiksīšu kūka, kuru pilnībā var izmantot gan vecāki, gan mazulis.


Neaizmirstama dāvana. Pārsteidz visus ar torti no... autiņbiksītēm!


Autiņbiksīšu kūka ir brīnišķīga un oriģināla dāvana dažādos gadījumos mūsu bērniem un viņu vecākiem. Mūsu izsolēs pieejamie dažādie modeļi un izkārtojumi sniedz jums pilnīgu izvēles brīvību. Izlemiet, kādu rotaļlietu un aksesuārus vēlaties uz kūkas. Visas kūkas ir iepakotas celofānā un dekorētas ar bantīti - gatava dāvana! Pēc vēlēšanās varam pievienot kartiņu ar bērna vārdu un veltījumu. Pēdējo gadu laikā mums ir uzticējušies tūkstošiem klientu, taču autiņbiksīšu kūka joprojām būs liels pārsteigums saņēmējiem.Kas ir iekļauts?


Autiņbiksītes: 22 Pampers vai Dada 2.izmērs (izlases pēc nejaušības principa) - vienmēr izsaiņo tieši pirms iepakošanas.


Lācītis ir patīkams taustei, labi sašūts un kļūs par biežu pavadoni pastaigās un izbraucienos.


Grabulis būtu laba pirmā rotaļlieta mazulim, jo ​​tā ir viegla un ērta. Bērnam to ir viegli paņemt. Tam ir gludi noapaļotas formas.


Krāsains auduma autiņš


Iepakojums: celofāns ar bantīti - gatava dāvana.

Nesenie jautājumi

Uzdodiet jautājumu par šo produktu

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu Pieslēgties vai reģistrēties pārskatīt